Παρακολουθήστε «ζωντανά» το ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ενόργανης ανδρών-εφήβων

Παρακολουθήστε τις προσπάθειες των Ελλήνων αθλητών στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ενόργανης γυμναστικής ανδρών-εφήβων του Ρίμινι με απευθείας διαδικτυακές μεταδόσεις (live stream), καθώς και «ζωντανή» ροή των αποτελεσμάτων, από την Τετάρτη (24/04) έως την Κυριακή (28/04). Διαβάστε ΕΔΩ περισσότερα για την Εθνική ομάδα και για τη διοργάνωση.


Οι σύνδεσμοι (link) για να παρακολουθήσετε απευθείας τη διοργάνωση:

ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΝΔΡΩΝ (δωρεάν):
EUROVISION: https://www.eurovisionsport.com/explore/sport?id=EBU-Home-Gymnastics
ΕΡΤ: https://www.ertflix.gr/epg/now-on-tv

ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (χρέωση 8 €): https://gymtv.online/product/0xSm-Ia7F8WyiVaBy-xvBA

LIVE SCORE: https://results.smartscoring.com/

Το πρόγραμμα των αγωνισμάτων (σε ώρες Ελλάδας):

ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

11:00 – 14:00: Προκριματικός Ανδρών, 1ος όμιλος
15:00 – 18:00: Προκριματικός Ανδρών, 2ος όμιλος (ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ: Λευτέρης Πετρούνιας, Αλκίνοος Γραικός, Νίκος Ηλιόπουλος, Απόστολος Κανέλλος, Αντώνης Τανταλίδης και Χρήστος Τσιγγελίδης)
18:45 – 21:45: Προκριματικός Ανδρών, 3ος όμιλος

ΠΕΜΠΤΗ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

11:00 – 13:50: Προκριματικός Εφήβων, 1ος όμιλος
15:00 – 17:50: Προκριματικός Εφήβων, 2ος όμιλος
18:30 – 21:20: Προκριματικός Εφήβων, 3ος όμιλος (ΕΘΝΙΚΗ ΕΦΗΒΩΝ: Σεραφείμ Εμινίδης, Βασίλης Προβιάς, Μανώλης Στουπάκης, Φώτης Τσολακίδης, Νίκος Τσούλος)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

19:00 – 19:45: Τελικοί οργάνων Ανδρών: Έδαφος
19:45 – 20:35: Τελικοί οργάνων Ανδρών: Πλάγιος ίππος
20:35 – 21:25: Τελικοί οργάνων Ανδρών: Κρίκοι

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

11:00 – 11:50: Τελικοί οργάνων Εφήβων: Έδαφος και Πλάγιος ίππος
11:50 – 12:50: Τελικοί οργάνων Εφήβων: Κρίκοι και Άλμα
12:50 – 13:45: Τελικοί οργάνων Εφήβων: Δίζυγο και Μονόζυγο
17:30 – 18:15: Τελικοί οργάνων Ανδρών: Άλμα
19:45 – 20:35: Τελικοί οργάνων Ανδρών: Δίζυγο
20:35 – 21:25: Τελικοί οργάνων Ανδρών: Μονόζυγο

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

11:00 – 13:45: Τελικός Σύνθετου Ατομικού Εφήβων
16:30 – 19:15: Τελικός Ομαδικού Ανδρών