Δ.Σ. – Επιτροπές

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ:Αθανάσιος Σταθόπουλος
Α’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ:Ειρήνη Αϊνδιλή
Β’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Αβραάμ Σαπρανίδης
Γ’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ειρήνη Μανδραβέλη
ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:Κωνσταντίνος Πανταζής
ΕΙΔΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:Κωνσταντίνα Δήμα
ΤΑΜΙΑΣ:Θέμις Χαρίτου
ΕΦΟΡΟΣ ΥΛΙΚΟΥ:Δημήτριος Τσεγκέλης
ΜΕΛΗ:Σταυρούλα Κουβάτσου
Ελένη Μιχοπούλου
Ιωάννης Παυλάκης
Νικόλαος Προβιάς
Σπυρίδων Σκλάβος
Ελένη Τζαβάρα
Χρήστος Ψαθάς
Απόστολος Κουταβάς (εκπρόσωπος αθλητών)

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΥΨΗΛΩΝ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Αβραάμ Σαπρανίδης
ΜΕΛΗ:Δημήτριος Ράφτης
Κωνσταντίνος Χατζηζήσης
Απόστολος Πεσσίνης
Βασίλειος Τσολακίδης

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΑΓΩΝΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Δημήτριος Τσεγκέλης
ΜΕΛΗ:Αθανάσιος Κοσμίδης
Αθανάσιος Σαλάγας
Ηλίας Τσοπάνογλου
Μαργαρίτα Πέρρου
Βασιλική Μητροπούλου
Σμαραγδή Μήτσα
Ιωάννης Ζαχαριάδης
Κωνσταντίνος Βελετζέκης
Κωνσταντίνος Σιούτης
Αναστασία Δόντη

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΥΨΗΛΩΝ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ ΑΤΟΜΙΚΟΥ & ΑΝΣΑΜΠΛ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ειρήνη Αϊνδιλή
ΜΕΛΗ:Ειρήνη Μανδραβέλη
Ελένη Μιχοπούλου
Καλλιόπη Κουτσούκου
Μαρίνα Φατέεβα
Ευγενία Γιαννιτσοπούλου
Ζαχαρούλα Καρυάμη

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΑΓΩΝΩΝ

Η Επιτροπή Ρυθμικής Γυμναστικής Ανάπτυξης & Αγώνων θα συγκροτηθεί στην επόμενη συνεδρίαση του Δ.Σ. της Ε.Γ.Ο.

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΥΨΗΛΩΝ ΕΠΙΔΟΣΕΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ελένη Τζαβάρα
ΜΕΛΗ:Ευάγγελος Κολοζάκης
Βαρβάρα Βοϊβόδα
Δημήτριος Τσακαλίδης
Κυριάκος Μαβιτζής

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ & ΑΓΩΝΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ελένη Τζαβάρα
ΜΕΛΗ:Σπυρίδων Καραμάνης
Καλλιρόη Μανωλούκου
Αρτούρ Γιεριμιάν
Δημήτριος Στεφανόπουλος
Χρυσούλα Γεωργουλάκη
Λαρίσα Σερτάκοβα
Χρήστος Ιωαννίδης
Ιωάννης Πεξαράς
Ουρανία Ρούτση

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΕΡΟΒΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Κωνσταντίνα Δήμα
ΜΕΛΗ:Δημήτριος Πολύζος
Λουκία Τσάπρα
Νικόλαος Λαζαρακόπουλος
Δήμητρα Αγγελοπούλου
Λευκή Φερεντίνου
Αθηνά Γουρνά

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Κωνσταντίνος Πανταζής
ΜΕΛΗ:Μαρία Λίβα
Ελένη Βασιλειάδου
Μυρσίνη Δήμου
Γεώργιος Βέννος
Γεώργιος Ρινακάκης
Αθηνά Δέλλιου

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Κωνσταντίνος Πανταζής
ΜΕΛΗ:Μαρία Παπαδοπούλου
Ασημίνα Ταλάντη
Ολυμπία Δραγούνη
Χριστίνα Ψαράκη
Φωτεινή Κόλλια
Δανάη Νόντα
Σμαραγδή Μήτσα
Χριστίνα Μπασιαρδή
Λιάνα Γεωργοπούλου
Μαρία Κούτρα
Εμμανουέλα Καραγιώτα
Φωτεινή Πανώργιου
Αργυρώ Νώτα

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΚΟΥΡ & ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Ειρήνη Μανδραβέλη
ΜΕΛΗ:Σπυρίδων Καραμάνης
Αθανάσιος Κοσμίδης
Δημήτριος Κυρσανίδης
Μαρία Παπαδοπούλου
Γεώργιος Αγγέλου
Σμαραγδή Μήτσα
Ευάγγελος Γεωργιάδης
Άγγελος Σκρέτας

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΡΙΣΗΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Γεώργιος Ντάλλας
ΜΕΛΗ:Ελευθέριος Μπουτάκης
Φωτεινή Μέλλου
Μαρία Πάχτα
Ευάγγελος Κολοζάκης
Δημήτριος Πολύζος
Μαρία Λίβα

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ (DEVELOPMENT AND MARKETING COMMITTEE)

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Σπυρίδων Σκλάβος
ΜΕΛΗ:Μαρία Παπαδοπούλου
Νικόλαος Δερβίσης
Αθανασούλα Λαμπροπούλου Συροπούλου
Άνθια Παναγιωτάκη Γιουρούκου
Δημήτριος Κασάπογλου

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Κωνσταντίνος Πανταζής
ΜΕΛΗ:Στέλιος Καραογλανίδης
Ζέτα Θεοδωρακοπούλου

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ:Θέμις Χαρίτου
ΜΕΛΗ:Δημήτριος Τούγκας
Αναστάσιος Χατζηπαυλής

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ:Δημήτριος Τσεγκέλης
ΜΕΛΗ:Ελένη Τζαβάρα
Ειρήνη Μανδραβέλη

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΥΛΙΚΟΥ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ:Ιωάννης Παυλάκης
ΜΕΛΗ:Σπυρίδων Σκλάβος
Ελένη Τζαβάρα

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ Ε.Α.Κ. ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ (ΑΘΗΝΑ)

Κωνσταντίνα Δήμα
Δημήτριος Τσεγκέλης

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ Ε.Γ. ΜΙΚΡΑΣ & ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟΥ ΜΕΛΑΘΡΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

Αβραάμ Σαπρανίδης
Ειρήνη Μανδραβέλη

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ (ΠΑΤΡΑ)

Ιωάννης Παυλάκης