Αρχείο Αποτελεσμάτων

artistic-detail-1

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2017

ΕΝΟΡΓΑΝΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ Κατηγορίας (Ανδρών) (Θεσσαλονίκη, 04-05 Μαρτίου 2017)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ Κατηγορίας (Γυναικών) (Θεσσαλονίκη, 04-05 Μαρτίου 2017)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Β’ Κατηγορίας (Εφήβων) (Θεσσαλονίκη, 04-05 Μαρτίου 2017)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) (Θεσσαλονίκη, 04-05 Μαρτίου 2017)

Α’ Φάση Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Παίδων), Β’ Περιφέρειας (Θεσσαλονίκη, 11 Μαρτίου 2017)

Α’ Φάση Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Β’ Περιφέρειας (Θεσσαλονίκη, 11 Μαρτίου 2017)

Α’ Φάση Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Δ’ Περιφέρειας (Ρέθυμνο, 01 Απριλίου 2017)

Α’ Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Δ’ Περιφέρειας (Ρέθυμνο, 01 Απριλίου 2017)

Α’ Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Δ’ Περιφέρειας (Ρέθυμνο, 01 Απριλίου 2017)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Ενόργανης Αγοριών – Κοριτσιών, Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2016-2017 (Θεσσαλονίκη, 24 Απριλίου 2017)

Α’ Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Β’ Περιφέρειας (Θεσσαλονίκη, 29 Απριλίου 2017)

Α’ Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ Περιφέρειας (Θεσσαλονίκη, 30 Απριλίου 2017)

Α’ Φάση Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Παίδων), Α’ – Γ’ Περιφερειών (Μαρκόπουλο, 29 Απριλίου 2017)

Α’ Φάση Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Α’ – Γ’ Περιφερειών (Μαρκόπουλο, 29 Απριλίου 2017)

Α’ Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Α’ – Γ’ Περιφερειών (Νέα Πέραμος Αττικής, 06 Μαΐου 2017)

Α’ Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ Περιφερειών (Νέα Πέραμος Αττικής, 06 Μαΐου 2017)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Παίδων) (Λαύριο, 13 Μαΐου 2017)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων) (Λαύριο, 13 Μαΐου 2017)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Β’ Περιφέρειας (Θεσσαλονίκη, 03-04 Ιουνίου 2017)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ Περιφέρειας (Θεσσαλονίκη, 03-04 Ιουνίου 2017)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Α’ – Γ’ – Δ’ Περιφερειών (Κορυδαλλός, 10-11 Ιουνίου 2017)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Δ’ Περιφερειών (Κορυδαλλός, 10-11 Ιουνίου 2017)

ΡΥΘΜΙΚΗ:

«Κύπελλο Ελπίδων 2017» Ρυθμικής Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων) (Θεσσαλονίκη, 18 Φεβρουαρίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Α’ Κατηγορίας (Γυναικών), Α’ – Γ’ – Δ’ Περιφερειών (Χολαργός, 11-12 Μαρτίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων), Α’ – Γ’ – Δ’ Περιφερειών (Χολαργός, 11-12 Μαρτίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Α’ Κατηγορίας (Γυναικών), Β’ Περιφέρειας (Θεσσαλονίκη, 18-19 Μαρτίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων), Β’ Περιφέρειας (Θεσσαλονίκη, 18-19 Μαρτίου 2017)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Α’ Κατηγορίας (Γυναικών) (Μοσχάτο, 01-02 Απριλίου 2017)

Αγώνας Επιλογής Ανσάμπλ Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Μοσχάτο, 01-02 Απριλίου 2017)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) (Εύοσμος, 21-23 Απριλίου 2017)

Κύπελλο Ανσάμπλ Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων), A’ – Β’ – Γ’ – Δ’ Περιφερειών (Εύοσμος, 21-23 Απριλίου 2017)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Ρυθμικής, Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2016-2017 (Θεσσαλονίκη, 24 Απριλίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Β’ Περιφέρειας (Βέροια, 06-07 Μαΐου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), A’ – Δ’ Περιφερειών (Ηλιούπολη, 13-14 Μαΐου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Γ’ Περιφέρειας (Πάτρα, 20-21 Μαΐου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Γ’ Περιφέρειας (Πάτρα, 20-21 Μαΐου 2017)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Β’ Περιφέρειας (Θεσσαλονίκη, 27-28 Μαΐου 2017)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Α’ – Γ’ – Δ’ Περιφερειών (Λαύριο, 03-04 Ιουνίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ Περιφέρειας (Λιτόχωρο, 10-11 Ιουνίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Δ’ Περιφερειών (Αθήνα, 17-18 Ιουνίου 2017)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ Περιφέρειας (Βόλος, 24-25 Ιουνίου 2017)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Δ’ Περιφερειών (Κορυδαλλός, 08-09 Ιουλίου 2017)

Κύπελλο Ρυθμικής Ατομικού Α’ – Β’ – Γ’ – Δ’ Κατηγοριών (Θεσσαλονίκη, 21-22 Οκτωβρίου 2017)

Τελική Φάση Ομαδικού (Ανσάμπλ) Ρυθμικής Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Β’ Περιφέρειας (Θεσσαλονίκη, 12 Νοεμβρίου 2017)

Τελική Φάση Ομαδικού (Ανσάμπλ) Ρυθμικής Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ Περιφέρειας (Θεσσαλονίκη, 12 Νοεμβρίου 2017)

Τελική Φάση Ομαδικού (Ανσάμπλ) Ρυθμικής Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Α’-Γ’-Δ’ Περιφερειών (Λαύριο, 25 Νοεμβρίου 2017)

Τελική Φάση Ομαδικού (Ανσάμπλ) Ρυθμικής Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’-Γ’-Δ’ Περιφερειών (Λαύριο, 25 Νοεμβρίου 2017)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ομαδικού (Ανσάμπλ) Ρυθμικής Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) (Λαύριο, 25-26 Νοεμβρίου 2017)

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ:

Περιφερειακός Αγώνας Τραμπολίνο Επιπέδων 1-4, Γ’ Περιφέρειας (Αμαλιάδα, 05 Μαρτίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ – Δ’ Κατηγοριών, Γ’ Περιφέρειας (Αμαλιάδα, 05 Μαρτίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ – Δ’ Κατηγοριών, Α’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Τραμπολίνο (Μέγαρα, 11-12 Μαρτίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ – Δ’ Κατηγοριών, Α’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Διπλού Μίνι Τραμπ (Μέγαρα, 11-12 Μαρτίου 2017)

Περιφερειακός Αγώνας Τραμπολίνο Επιπέδων 1-4, Α’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Τραμπολίνο (Μέγαρα, 11-12 Μαρτίου 2017)

Περιφερειακός Αγώνας Τραμπολίνο Επιπέδων 1-4, Α’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Διπλού Μίνι Τραμπ (Μέγαρα, 11-12 Μαρτίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ – Δ’ Κατηγοριών, Β’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Τραμπολίνο (Πολύγυρος, 18-19 Μαρτίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ – Δ’ Κατηγοριών, Β’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Διπλού Μίνι Τραμπ (Πολύγυρος, 18-19 Μαρτίου 2017)

Περιφερειακός Αγώνας Τραμπολίνο Επιπέδων 1-4, Β’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Τραμπολίνο (Πολύγυρος, 18-19 Μαρτίου 2017)

Περιφερειακός Αγώνας Τραμπολίνο Επιπέδων 1-4, Β’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Διπλού Μίνι Τραμπ (Πολύγυρος, 18-19 Μαρτίου 2017)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικού Διαδρόμου, Επίπεδο 5 (Ηράκλειο Κρήτης, 08-09 Απριλίου 2017)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικού Διαδρόμου, Επίπεδα 1-4 (Ηράκλειο Κρήτης, 08-09 Απριλίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ – Δ’ Κατηγοριών, Δ’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Τραμπολίνο (Ηράκλειο Κρήτης, 08-09 Απριλίου 2017)

Περιφερειακός Αγώνας Τραμπολίνο Επιπέδων 1-4, Δ’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Τραμπολίνο (Ηράκλειο Κρήτης, 08-09 Απριλίου 2017)

Προκριματικός Αγώνας Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ – Δ’ Κατηγοριών, Δ’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Διπλού Μίνι Τραμπ (Ηράκλειο Κρήτης, 08-09 Απριλίου 2017)

Περιφερειακός Αγώνας Τραμπολίνο Επιπέδων 1-4, Δ’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Διπλού Μίνι Τραμπ (Ηράκλειο Κρήτης, 08-09 Απριλίου 2017)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Τραμπολίνο, Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2016-2017 (Θεσσαλονίκη, 24 Απριλίου 2017)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τραμπολίνο Συλλόγων & Ατομικού Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών – Αποτελέσματα Τραμπολίνο (Λαύριο, 29-30 Απριλίου 2017)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τραμπολίνο Συλλόγων & Ατομικού Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών – Αποτελέσματα Διπλού Μίνι Τραμπ (Λαύριο, 29-30 Απριλίου 2017)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Δ’ Περιφερειών – Αποτελέσματα Τραμπολίνο (Δραπετσώνα, 13-14 Μαΐου 2017)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Δ’ Περιφερειών – Αποτελέσματα Διπλού Μίνι Τραμπ (Δραπετσώνα, 13-14 Μαΐου 2017)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Β’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Τραμπολίνο (Σταυρούπολη, 20-21 Μαΐου 2017)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Β’ Περιφέρειας – Αποτελέσματα Διπλού Μίνι Τραμπ (Σταυρούπολη, 20-21 Μαΐου 2017)

ΑΕΡΟΒΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Χολαργός, 01-02 Ιουλίου 2017)

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2016

ΕΝΟΡΓΑΝΗ:

Α’ Φάση Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Παίδων – Κορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 19 Μαρτίου 2016)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Παίδων) (Θεσσαλονίκη, 23 Απριλίου 2016)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων) (Θεσσαλονίκη, 23 Απριλίου 2016)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ Κατηγορίας (Ανδρών) (Θεσσαλονίκη, 07-08 Μαΐου 2016)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ Κατηγορίας (Γυναικών) (Θεσσαλονίκη, 07-08 Μαΐου 2016)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Β’ Κατηγορίας (Εφήβων) (Θεσσαλονίκη, 07-08 Μαΐου 2016)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) (Θεσσαλονίκη, 07-08 Μαΐου 2016)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Ενόργανης Αγοριών, Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2015-2016 (Θεσσαλονίκη, 09 Μαΐου 2016)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Ενόργανης Κοριτσιών, Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2015-2016 (Θεσσαλονίκη, 09 Μαΐου 2016)

Α’ Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Α’ – Γ’ Περιφερειών (Αθήνα, 14 Μαΐου 2016)

Α’ Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ Περιφερειών (Αθήνα, 14 Μαΐου 2016)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 04 Ιουνίου 2016)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 05 Ιουνίου 2016)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Λαύριο, 25 Ιουνίου 2016)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Λαύριο, 25 Ιουνίου 2016)

ΡΥΘΜΙΚΗ:

Α’ Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Α’ Κατηγορίας (Γυναικών), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 05-06 Μαρτίου 2016)

Α’ Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 05-06 Μαρτίου 2016)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) (Αθήνα, 02-04 Απριλίου 2016)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Α’ Κατηγορίας (Γυναικών) (Θεσσαλονίκη, 16-17 Απριλίου 2016)

Α’ Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Α’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 07-08 Μαΐου 2016)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Ρυθμικής Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2015-2016 (Θεσσαλονίκη, 09 Μαΐου 2016)

Α’ Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Βέροια, 14 Μαΐου 2016)

Α’ Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Γ’ Περιφέρειας (Πάτρα, 14 Μαΐου 2016)

Α’ Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Γ’ Περιφέρειας (Πάτρα, 14 Μαΐου 2016)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 21 Μαΐου 2016)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 28 Μαΐου 2016)

Α’ Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 11-12 Ιουνίου 2016)

Α’ Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 18-19 Ιουνίου 2016)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 25 Ιουνίου 2016)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Δράμα, 01-02 Ιουλίου 2016)

Α’ Φάση Ρυθμικής Ομαδικού (Ανσάμπλ) Γ’ – Δ’ Κατηγοριών (Κορασίδων, Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 12 Νοεμβρίου 2016)

Τελική Φάση Ρυθμικής Ομαδικού (Ανσάμπλ) Γ’ – Δ’ Κατηγοριών (Κορασίδων, Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Χολαργός, 20 Νοεμβρίου 2016)

Τελική Φάση Ρυθμικής Ομαδικού (Ανσάμπλ) Γ’ – Δ’ Κατηγοριών (Κορασίδων, Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 27 Νοεμβρίου 2016)

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ:

Περιφερειακός & Προκριματικός αγώνας Τραμπολίνο Γ’ Περιφέρειας (Πάτρα, 19 Μαρτίου 2016)

Περιφερειακός & Προκριματικός αγώνας Τραμπολίνο Ε’ Περιφέρειας (Ηράκλειο, 19-20 Μαρτίου 2016)

Περιφερειακός & Προκριματικός αγώνας Τραμπολίνο Α’ Περιφέρειας (Χαλκίδα, 09-10 Απριλίου 2016)

Περιφερειακός & Προκριματικός αγώνας Τραμπολίνο Β’ – Δ’ Περιφερειών (Περαία, 16-17 Απριλίου)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Τραμπολίνο Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2015-2016 (Λαύριο, 22 Απριλίου 2016)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) (Λαύριο, 23-24 Απριλίου 2016)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Μαρκόπουλο, 04-05 Ιουνίου 2016)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Καβάλα, 12 Ιουνίου 2016)

Κύπελλο Τραμπολίνο Ατομικού Α’ – Β’ – Γ’ – Δ’ Κατηγοριών (Λαύριο, 20 Νοεμβρίου 2016)

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ – Ε’ Κατηγοριών (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Θεσσαλονίκη, 26-27 Νοεμβρίου 2016)

ΑΕΡΟΒΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Χολαργός, 02-03 Ιουλίου 2016)

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2015

ΕΝΟΡΓΑΝΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Παίδων – Κορασίδων) (Λαύριο, 02-03 Μαΐου 2015)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Ενόργανης Αγοριών, Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2014-2015 (Θεσσαλονίκη, 11 Μαΐου 2015)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ Κατηγορίας (Ανδρών) (Θεσσαλονίκη, 15-16 Μαΐου 2015)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ Κατηγορίας (Γυναικών) (Θεσσαλονίκη, 15-16 Μαΐου 2015)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Β’ Κατηγορίας (Εφήβων) (Θεσσαλονίκη, 15-16 Μαΐου 2015)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) (Θεσσαλονίκη, 15-16 Μαΐου 2015)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Ενόργανης Κοριτσιών, Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2014-2015 (Θεσσαλονίκη, 11 Μαΐου 2015)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Αλεξανδρούπολη, 30 Μαΐου 2015)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 30 Μαΐου 2015)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 06 Ιουνίου 2015)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 07 Ιουνίου 2015)

ΡΥΘΜΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων, Ατομικού & Ανσάμπλ Α’ Κατηγορίας (Γυναικών) (Αθήνα, 14-15 Μαρτίου 2015)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Ανσάμπλ Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) (Αθήνα, 14 Μαρτίου 2015)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Ρυθμικής Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2014-2015 (Ηλιούπολη, 03 Απριλίου 2015)

Τελική Φάση Ρυθμικής Ανσάμπλ Γ’ – Δ’ Κατηγοριών (Κορασίδων, Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Ηλιούπολη, 04 Απριλίου 2015)

Τελική Φάση Ρυθμικής Ανσάμπλ Γ’ – Δ’ Κατηγοριών (Κορασίδων, Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 05 Απριλίου 2015)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) (Κορδελιό, 24-26 Απριλίου 2015)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 06-07 Ιουνίου 2015)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 13 Ιουνίου 2015)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 27-28 Ιουνίου 2015)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 17 Οκτωβρίου 2015)

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) (Δραπετσώνα, 09-10 Μαΐου 2015)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Λαύριο, 30-31 Μαΐου 2015)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Σταυρούπολη, 07 Ιουνίου 2015)

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ – Ε’ Κατηγοριών (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Θεσσαλονίκη, 28-29 Νοεμβρίου 2015)

ΑΕΡΟΒΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Γ’ Κατηγορίας (Παίδων – Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Χολαργός, 27-28 Ιουνίου 2015)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Α’ – Β’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων) (Χολαργός, 29 Αυγούστου 2015)

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2014

ΕΝΟΡΓΑΝΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ Κατηγορίας (Ανδρών) (Θεσσαλονίκη, 03-04 Μαΐου 2014)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ Κατηγορίας (Γυναικών) (Θεσσαλονίκη, 03-04 Μαΐου 2014)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Β’ Κατηγορίας (Εφήβων) (Θεσσαλονίκη, 03-04 Μαΐου 2014)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) (Θεσσαλονίκη, 03-04 Μαΐου 2014)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 14-15 Ιουνίου 2014)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 14-15 Ιουνίου 2014)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Παίδων – Κορασίδων) (Λαύριο, 21 Ιουνίου 2014)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Λαύριο, 22 Ιουνίου 2014)

ΡΥΘΜΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Α’ – Β’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων) (Αθήνα, 04-06 Απριλίου 2014)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 31 Μαΐου 2014)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 21 Ιουνίου 2014)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 22-23 Ιουνίου 2014)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 28 Ιουνίου 2014)

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) (Ηλιούπολη, 10-11 Μαΐου 2014)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Ηλιούπολη, 14-15 Ιουνίου 2014)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Περαία, 21 Ιουνίου 2014)

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ – Ε’ Κατηγοριών (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Αθήνα, 29-30 Νοεμβρίου 2014)

ΑΕΡΟΒΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων, Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων) (Χολαργός, 12-13 Ιουλίου 2014)

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2013

ΕΝΟΡΓΑΝΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ Κατηγορίας (Ανδρών) (Θεσσαλονίκη, 27-28 Απριλίου 2013)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ Κατηγορίας (Γυναικών) (Θεσσαλονίκη, 27-28 Απριλίου 2013)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Β’ Κατηγορίας (Εφήβων) (Θεσσαλονίκη, 27-28 Απριλίου 2013)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) (Θεσσαλονίκη, 27-28 Απριλίου 2013)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Παίδων) (Θεσσαλονίκη, 27-28 Απριλίου 2013)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων) (Θεσσαλονίκη, 27-28 Απριλίου 2013)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 08 Ιουνίου 2013)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 09 Ιουνίου 2013)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 15 Ιουνίου 2013)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Ενόργανης Αγοριών, Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2013-2014 (Αθήνα, 21 Οκτωβρίου 2013)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Ενόργανης Κοριτσιών, Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2013-2014 (Αθήνα, 21 Οκτωβρίου 2013)

ΡΥΘΜΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Α’ – Β’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων) (Λάρισα, 10-12 Μαΐου 2013)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 15 Ιουνίου 2013)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Σίνδος, 22 Ιουνίου 2013)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 29 Ιουνίου 2013)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 06 Ιουλίου 2013)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Ρυθμικής Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2013-2014 (Αθήνα, 21 Οκτωβρίου 2013)

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) (Αθήνα, 27-28 Απριλίου 2013)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 09 Ιουνίου 2013)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Πολύγυρος, 16 Ιουνίου 2013)

Πανελλήνιος Σχολικός Αγώνας Τραμπολίνο Γενικών Λυκείων και ΕΠΑ.Λ. Ελλάδας, έτους 2013-2014 (Αθήνα, 24 Οκτωβρίου 2013)

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ – Ε’ Κατηγοριών (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Θεσσαλονίκη, 30 Νοεμβρίου – 01 Δεκεμβρίου 2013)

ΑΕΡΟΒΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων, Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων) (Γλυφάδα, 29-30 Ιουνίου 2013)

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2012

ΕΝΟΡΓΑΝΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ Κατηγορίας (Ανδρών) (Αθήνα, 07-08 Απριλίου 2012)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ Κατηγορίας (Γυναικών) (Αθήνα, 07-08 Απριλίου 2012)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Β’ Κατηγορίας (Εφήβων) (Αθήνα, 07-08 Απριλίου 2012)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) (Αθήνα, 07-08 Απριλίου 2012)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 09 Ιουνίου 2012)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 09 Ιουνίου 2012)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Παίδων – Κορασίδων) (Αθήνα, 23 Ιουνίου 2012)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 23 Ιουνίου 2012)

ΡΥΘΜΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Α’ – Β’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων) (Αθήνα, 30 Μαρτίου – 01 Απριλίου 2012)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 09 Ιουνίου 2012)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 23-24 Ιουνίου 2012)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 23 Ιουνίου 2012)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 24 Ιουνίου 2012)

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) (Γλυφάδα, 28-29 Απριλίου 2012)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Δραπετσώνα, 09 Ιουνίου 2012)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Πολύγυρος, 10 Ιουνίου 2012)

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ – Ε’ Κατηγοριών (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Αθήνα, 24-25 Νοεμβρίου 2012)

ΑΕΡΟΒΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων, Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων) (Ηλιούπολη, 07-08 Ιουλίου 2012)

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2011

ΕΝΟΡΓΑΝΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) (Θεσσαλονίκη, 07-08 Μαΐου 2011)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 21 Μαΐου 2011)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 28 Μαΐου 2011)

ΡΥΘΜΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Α’ – Β’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων) (Θεσσαλονίκη, 09-10 Απριλίου 2011)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 18 Ιουνίου 2011) και Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 19 Ιουνίου 2011)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων) (Αθήνα, 25 Ιουνίου 2011)

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) (Ηλιούπολη, 07-08 Μαΐου 2011)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Γλυφάδα, 05 Ιουνίου 2011)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Πολύγυρος, 19 Ιουνίου 2011)

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ – Ε’ Κατηγοριών (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Θεσσαλονίκη, 26-27 Νοεμβρίου 2011)

ΑΕΡΟΒΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων, Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Ηλιούπολη, 02-03 Ιουλίου 2011)

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2010

ΕΝΟΡΓΑΝΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ – Β’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων) (Ελληνικό, 20-21 Μαρτίου 2010)

Προκριματική Φάση Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Παίδων – Κορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 10-11 Απριλίου 2010)

Προκριματική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 10-11 Απριλίου 2010)

Προκριματική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 10-11 Απριλίου 2010)

Προκριματική Φάση Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Παίδων – Κορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 17-18 Απριλίου 2010)

Προκριματική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 17 Απριλίου 2010)

Προκριματική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 18 Απριλίου 2010)

ΡΥΘΜΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Α’ – Β’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων) (Αθήνα, 13-14 Μαρτίου 2010)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 12 Ιουνίου 2010)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 19 Ιουνίου 2010)

Προκριματική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 20 Ιουνίου 2010)

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ – Ε’ Κατηγοριών (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Γλυφάδα, 20 Ιουνίου 2010)

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ – Ε’ Κατηγοριών (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Θεσσαλονίκη, 27-28 Νοεμβρίου 2010)

ΑΕΡΟΒΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων, Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων) (Λαύριο, 04-05 Δεκεμβρίου 2010)

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΕΤΟΥΣ 2009

ΕΝΟΡΓΑΝΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Α’ – Β’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων) (Θεσσαλονίκη, 09-10 Μαΐου 2009)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 23 Μαΐου 2009)

Τελική Φάση Ενόργανης Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 30 Μαΐου 2009)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ενόργανης Γ’ Κατηγορίας (Παίδων – Κορασίδων) (Αθήνα, 21 Ιουνίου 2009)

ΡΥΘΜΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Α’ Κατηγορίας (Γυναικών) (Καλαμάτα, 11-12 Απριλίου 2009)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Θεσσαλονίκη, 20 Ιουνίου 2009)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Β’ Κατηγορίας (Νεανίδων) (Θεσσαλονίκη, 27 Ιουνίου 2009)

Τελική Φάση Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Αθήνα, 04 Ιουλίου 2009)

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ρυθμικής Συλλόγων & Ατομικού Γ’ Κατηγορίας (Κορασίδων) (Περιστέρι, 11-12 Ιουλίου 2009)

ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τραμπολίνο Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) (Βύρωνας, 10 Μαΐου 2009)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Α’ – Γ’ – Ε’ Περιφερειών (Πεύκη, 14 Ιουνίου 2009)

Τελική Φάση Τραμπολίνο Δ’ Κατηγορίας (Παμπαίδων – Παγκορασίδων), Β’ – Δ’ Περιφερειών (Καβάλα, 21 Ιουνίου 2009)

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ακροβατικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Ανδρών – Γυναικών, Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ – Ε’ Κατηγοριών (Παμπαίδων – Παγκορασίδων) (Θεσσαλονίκη, 28-29 Νοεμβρίου 2009)

ΑΕΡΟΒΙΚΗ:

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Αεροβικής Α’ – Β’ – Γ’ Κατηγοριών (Γυναικών, Νεανίδων, Κορασίδων) και Τελική Φάση Δ’ Κατηγορίας (Παγκορασίδων) (Αργυρούπολη, 20-21 Ιουνίου 2009)