Δ.Σ. – Επιτροπές

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ

Πρόεδρος: Θανάσης Βασιλειάδης
Α’ Αντιπρόεδρος: Σπύρος Σκλάβος
Β’ Αντιπρόεδρος: Αργύρης Σοφράς
Γ’ Αντιπρόεδρος: Ηρώ Ορφανού
Γενικός Γραμματέας: Θανάσης Σταθόπουλος
Ειδική Γραμματέας: Θεμιστοκλεία-Γεωργία Χαρίτου
Ταμίας: Ελένη Τζαβάρα
Αναπληρωτής Ταμίας: Αλεξάνδρα Αργαλιά
Έφορος Υλικού: Δημήτρης Τσεγκέλης
Μέλη: Κωνσταντίνα Δήμα

Θανάσης Καπνίδης

Αθανασία Λαμπροπούλου-Συροπούλου

Πέτρος Λεμονής

Κωνσταντίνος Πανταζής

Σάββας Ταγτελενίδης

 

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Πρόεδρος: Ελένη Τζαβάρα
Μέλη: Μάρθα Ζαχαριάδου
Αναστάσιος Χατζηπαυλής

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

Πρόεδρος: Αθανάσιος Σταθόπουλος
Μέλη: Σάββας Ταγτελενίδης
Πέτρος Λεμονής
Κωνσταντίνος Πανταζής
Μαρία Παπαδοπούλου – Μέλος Τ.Ε. Γυμναστικής για Όλους UEG
Γεώργιος Γκιργκέτσος – Τεχνικός Σύμβουλος
Φωτεινή Μέλλου – Πρόεδρος Aξιολογητών

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗΣ & ΑΕΡΟΒΙΚΗΣ

Πρόεδρος: Κωνσταντίνος Πανταζής
Μέλη: Κωνσταντίνος Νοδαράκης  – Τεχνικός Σύμβουλος
Μαρία Λίβα – Πρόεδρος Κριτών
Δημήτριος Πολύζος – Πρόεδρος Κριτών
Λευκή Φερεντίνου -Μέλος Τ.Ε. Αεροβικής Γυμναστικής UEG
Μαρία Ζβεντερίκου
Νίκος Λαζαρακόπουλος

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ

Πρόεδρος: Ελένη Τζαβάρα
Μέλη: Ευάγγελος Κολοζάκης  – Ομοσπονδιακός Προπονητής
Δημοσθένης Χρυσοσπάθης – Πρόεδρος Κριτών
Απόστολος Σταυριανίδης
Ουρανία Ρούτση
Παρασκευή Ζαφειρίου

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

Πρόεδρος: Αθανασούλα Λαμπροπούλου Συροπούλου
Μέλη: Θεμιστοκλεία Γεωργία Χαρίτου
Μαρία Πάχτα – Πρόεδρος Κριτών  & Τεχνική Σύμβουλος
Καλλιόπη Κουτσούκου
Εύα Χριστοδούλου
Ευδοξία Κοσμίδου
Φωτεινή Κωτσοπούλου – Προπονήτρια
Μαρίνα Φατέεβα

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

Πρόεδρος: Αθανάσιος Καπνίδης
Μέλη: Δημήτριος Ράφτης – Εθνικός Προπονητής Ανδρών
Κωνσταντίνος Χατζηζήσης – Εθνικός Προπονητής Γυναικών
Νικόλαος Προβιάς – Πρόεδρος Κριτών
Φωτεινή Μέλλου – Πρόεδρος Κριτών & Υπεύθυνη Τεχνική Σύμβουλος
Δημήτριος Γιαννουλίδης – Ομοσπονδιακός Προπονητής

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΜΠΟΟΥΛΙΝΓΚ

Πρόεδρος: Ανάργυρος Σοφράς
Μέλη: Νικόλαος Κεκέσης
Ανάργυρος Λογοθέτης
Λεωνίδας Μαραγκός
Ελβίνα Σολδάτου

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ

Πρόεδρος: Δημήτριος Τσεγκέλης
Μέλη: Ανάργυρος Σοφράς
Πέτρος Λεμονής

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΥΛΙΚΟΥ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Πρόεδρος: Δημήτριος Τσεγκέλης
Μέλη: Αθανάσιος Σταθόπουλος
Ηρώ Ορφανού

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΡΙΣΗΣ

Πρόεδρος: Σπυρίδων Σκλάβος
Μέλη: Νικόλαος Προβιάς
Φωτεινή Μέλλου
Μαρία Πάχτα
Δημοσθένης Χρυσοσπάθης
Δημήτριος Πολύζος
Μαρία Λίβα

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΟΡΓΑΝΩΝ

Πρόεδρος: Δημήτριος Τσεγκέλης
Μέλη: Σπύρος Καραμάνης
Απόστολος Πεσσίνης

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΑΡΚΟΥΡ

Πρόεδρος: Ηρώ Ορφανού
Μέλη: Σπύρος Καραμάνης
Δημήτριος Καϊμακάμης